Kırmızı Solucan Satın Al

Kırmızı solucan satın almak için yapmanız gereken şey güvenilir bir satıcı bulmaktır. Solucan gübresi son zamanlarda kullanımı artan bir gübre çeşididir. Kırmızı solucan ise gübre üreten solucanlar arasında en verimli ve en hızlı olandır. Solucan gübresi, kimyasal gübre kullanmak istemeyenler tarafından tercih edilmektedir. Her türlü bitki yetiştiriciliğinde kullanılabilir. Tarladan seraya ya da saksıya kadar kullanılabilir. Orjinal ırk safkan kırmızı solucan satın almak için mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz. Uygun fiyat garantisi veren firmamız sizlere sıvı solucan gübresi ve solucan gübresi tesisi kurulumu konusunda da yardımcı olacaktır.

MİKTARFİYATCİNSAĞIRLIKNAKLİYE - YEM
500 Adet150 TL.Eisenia Foetida0,40 - 0,50 gr. ArasıÜcretsiz Kargo
Yeterli Yem Desteği
1000 Adet300 TL.Eisenia Foetida0,40 - 0,50 gr. ArasıÜcretsiz Kargo
Yeterli Yem Desteği
2000 Adet600 TL.Eisenia Foetida0,40 - 0,50 gr. ArasıÜcretsiz Kargo
Yeterli Yem Desteği
3000 Adet900 TL.Eisenia Foetida0,40 - 0,50 gr. ArasıÜcretsiz Kargo
Yeterli Yem Desteği
4000 Adet1.100 TL.Eisenia Foetida0,40 - 0,50 gr. ArasıÜcretsiz Kargo
Yeterli Yem Desteği
5000 Adet1.350 TL.Eisenia Foetida0,40 - 0,50 gr. ArasıÜcretsiz Kargo
Yeterli Yem Desteği
10.000 Adet2.500 TL.Eisenia Foetida0,40 - 0,50 gr. ArasıÜcretsiz Kargo
Yeterli Yem Desteği
15.000 Adet3.500 TL.Eisenia Foetida0,40 - 0,50 gr. ArasıÜcretsiz Kargo
Yeterli Yem Desteği
20.000 Adet4.500 TL.Eisenia Foetida0,40 - 0,50 gr. ArasıÜcretsiz Kargo
Yeterli Yem Desteği
50.000 Adet11.000 TL.Eisenia Foetida0,40 - 0,50 gr. ArasıÜcretsiz Kargo
Yeterli Yem Desteği
100.000 Adet20.000 TL.Eisenia Foetida0,40 - 0,50 gr. ArasıÜcretsiz Kargo
Yeterli Yem Desteği
200.000 Adet38.000 TL.Eisenia Foetida0,40 - 0,50 gr. ArasıÜcretsiz Kargo
Yeterli Yem Desteği
300.000 Adet40.000 TL.Eisenia Foetida0,40 - 0,50 gr. ArasıÜcretsiz Kargo
Yeterli Yem Desteği
400.000 Adet42.000 TL.Eisenia Foetida0,40 - 0,50 gr. ArasıÜcretsiz Kargo
Yeterli Yem Desteği
500.000 Adet44.000 TL.Eisenia Foetida0,40 - 0,50 gr. ArasıÜcretsiz Kargo
Yeterli Yem Desteği
1.000.000 Adet45.000 TL.Eisenia Foetida0,40 - 0,50 gr. ArasıÜcretsiz Kargo
Yeterli Yem Desteği
1.000.000 Adet ÜzeriFiyat Teklifi AlınEisenia Foetida0,40 - 0,50 gr. ArasıÜcretsiz Kargo
Yeterli Yem Desteği
Eisenia Foetida cinsi olarak bilinen orijinal ırk safkan Kırmızı Kaliforniya Solucanı' nın satılık solucan fiyatları 2019 listesi gösterilmektedir. Detaylar için lütfen iletişime geçiniz.

Kırmızı Solucan Satın Almak ve Yöntemleri

Kırmızı solucan satın almak konusu önemli bir konu olup bu sektöre yeni girecek girişimciler güvenilir sertifikalı solucanları tercih etmelidir. Solucanlar iki gruba ayrılır. Kompost solucanları ve toprak solucanları. Kompost solucanları, solucan gübresi üretiminde kullanılan solucanlardır. Kırmızı solucan da bir kompost solucanıdır. Bilimsel adı Eisenia Fetida olan ve insanlar tarafından kırmızı solucan veya kırmızı Kaliforniya solucanı adıyla anılan solucan türü solucan gübresi üretiminde kullanılmaktadır. Kırmızı solucan satın almak için gerekli mağazalara veya internet siteleri aracılığıyla alabilirler. Gübreleri elde etmek için bir süre kadar beklemeniz gerekmektedir. Kırmızı solucanların sindirim sistemlerinde bulunan ve vücutlarını korumada görevli olan sıvılardan biri olan sölom sıvısı gübrelere de geçer. Böylece bu gübreler bitkilerin verimini, kalitesini ve dayanıklılığını arttırır. Ayrıca kök ve kök çevresini güçlendirir. Kırmızı solucanlar ışığa duyarlı canlılardır. Güneş ışınlarına maruz kalmamaları gerekmektedir. Aşırı sıcak veya aşırı soğuk havalarda yaşayamazlar. 13 derece ile 25 derece arasındaki yaşama koşulları onlar için daha iyidir. Nemi de seveler fakat yüksek nemden ziyade orta nemli alanları tercih ederler. Kırmızı solucan satın almak için bizimle irtibata geçiniz. Buğday gübreleme nasıl yapılır okuyunuz.

Neden kırmızı solucan daha çok tercih edilir?

  • Hızlı ürerler. 3 ay sonra aldığınız solucanların sayısında çok fark olduğunu görebilirsiniz.
  • Ömürleri 5 yıldır. Yani 5 yıl boyunca gübre ihtiyacınız karşılanır.
  • Çift cinsiyetlerdir.
  • Mamaları kolay hazırlanır. Sadece tuzlu, yağlı ve asitli şeyler ile et ve süt ürünleri yiyemezler. Bunlar dışındaki tüm sebze ve meyve kabuğunu tüketebilirler. Ve küçük küçük tükettikleri için mamaları sizin fazla para harcamanızı sağlamaz ve beslemesi kolaydır.
  • Uygun fiyatlıdırlar.
  • Yediklerinin %50sini gübre olarak dışarı çıkarırlar.

Kırmızı solucan satın almak ve gübre üretmek bu sebeplerden dolayı önemlidir. Solucan gübreleri verim olarak kimyasal gübrelerden daha verimlidir. Ayrıca fiyat açısından da daha uygundur. Solucanlar ürediği için gübre üretimi devamlılık kazanır. Türkiye’de devlet tarafından bu projeler desteklenmektedir. Solucan gübresi organik olduğundan tercih edilme ihtimali daha yüksektir. Kırmızı solucan satın almak istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

Kırmızı Solucan Nasıl Yetiştirilir?

İlk olarak kırmızı solucan satın almanız gerekmektedir. Genelde kilo olarak satılmaktadır. Eğer fazla almak isteyenler olutsa adet olarak da satılmaktadır. Kırmızı solucan satın almak ve yetiştirmek için onlara ait bir alanınız olmalıdır. Evde veya başka bir alanda yetiştiricilik yapabilirsiniz. Solucanlar için bir yatak veya havuz oluşturmanız gerekmektedir. Evde yapanlar için plastik bir kap yeterli olacaktır. İşletmecilik yapmak isteyen kişilerin solucan gübreleri için özel hazırlanan alanlar kullanılabilir. Kırmızı solucan satın almak ve Solucan gübresi satışı yapmak istiyorsanız öncelikle belli bir miktar solucan gübresine ulaşmalısınız. Talepleri karşılayabilecek seviyede olması gerekmektedir. Sonra Tarım Bakanlığı sizden solucan gübresini analiz yaptırmanızı isteyecek. Analiz sonuçlarınıza göre Tarım Bakanlığı’nda olumlu ya da olumsuz bir sonuç alacaksınız. Kırmızı solucan satın almak ve sipariş vermek için bizi tercih ediniz.

Olumlu sonuç aldığınızda Tarım Bakanlığı size bir lisans verecek. Bu lisans ile solucan gübresi satımı yapabilirsiniz. Solucan gübresi uygun şekilde saklandığında 3 yıla kadar kullanılabilir. Türkiye’de şu an solucan gübresi üretimi az yapılmaktadır. Ve bu üretim ihtiyaçların çok azını karşılamaktadır. Solucan gübresini elde ettiğiniz zaman kurutmamalısınız. Fakat satışını yapmadan önce birkaç ay beklemeniz gerekmektedir. Bu beklemenin sebebi gübre içindekilerin birbiriyle kaynaşması ve gübrenin oturması içindir. Evde besleyenler az sayıda solucan alıp basit bir kap yardımıyla üretim yapabilirler. Kırmızı solucan satın almak basamağından sonra solucanların mamalarını hazırlarken kullanılan yiyeceklere mutlaka dikkat edilmelidir. Kırmızı solucanlar çoğu meyve ve sebzeyi tüketebilir fakat mandalina, portakal, soğan ve sarımsak gibi asitli olanlardan uzak durmanız gerekmektedir. Sertifikalı kırmızı solucan satın almak için bizden sipariş verebilirsiniz.